TAHAMATO bude BANDLY

TAHAMATO bude BANDLY? ÁNO!

Keďže sa jedná o prvý článok na tomto úžasnom webe, mal by som sa na úvod predstaviť.

Volám sa Laco Gála a som zakladateľom TAHAMATO. Tahamato.com bol portál na predaj cedečiek a merchu prevažne pre slovenský trh. Začiatky a prvé roky formovali nielen trh ale aj tento portál. Časom bolo cítiť potrebu nového portálu s vecami šitými na mieru pre potreby merch manažmentu.

BANDLY je portál, ktorý so sebou prináša skúsenosti a prax s predajom, výrobou a distribúciou merchu pre hudobné kapely a vydavateľstvá.

TAHAMATO je a zostane firmou, ktorá zastrešuje BANDLY a nie len to. V portfóliu máme toho viacej, no všetko sa točí kolo reklamy a tlače.

BANDLY je projekt, ktorý má za úlohu prekročiť hranice hudobných žánrov a priniesť hudobným nadšencom kvalitnú, nie mainstreamovú hudbu. Našou filozofiou je hudobne spájať ľudí a rozšíriť ich obzor za hranice bežnej subkultúrnej „škatuľky“.

BANDLY je tu pre ľudí, ktorí majú záujem predávať hudbu a merch a tak isto sme tu pre ľudí, ktorí takúto hudbu radi podporia. Dúfame, že časom prinesieme množstvo nových žánrov, hudobných kapiel a naše BANDLY sa stane miestom, kde nájdete svoje hudobné útočisko.

Starší príspevok