Staršie albumy opäť dostupné

Je tomu už nejaký ten týždeň čo sme spustili Bandly no stále tu chýbalo zopár starších kúskov CD. Všetky tieto albumy sú momentálne v ponuke nášho eshopu! Spravidla sa jedná o dopredaj posledných kusov, takže nie je na čo čakať s kúpou. Niektoré albumy sú skladom vo väčšom počte, no niektoré iba posledné kusy čo by si spočítal na jednej ruke.

Ak teda nájdeš album, ktorý ti chýba v zbierke nie je fakt na čo čakať. Pre malú rekapituláciu sa jedná o nasledovné kúsky:

Minuta ticha od Reseta a Kreka

Tento album roztrhá všetky zabehnuté rapové klišé. Tento album komplet produkčne zastrešil Krek. Haluznú až psychadelickú hudbu nakladá Reset tvrdým rýmom. Album sa dočkal i netradičného cd obalu v podobe DVD boxu. Toto cd je proste ako film, super a netradičné.

Objednať za 10 eur

Čierna duša v bielom tele od Slavoja

Debutový album člena OrtoDogz Music na ktorom nájdeš aj pôvodnú verziu skladby Profesionáli v spolupráci so Zverinom.

Objednať za 6 eur

Páchatel neznámij EP od Osemskeho a Kreka

Hlavné bomby do mikrofónu nakladá samozrejme Osemskij a produkčne EP zastrešil myjavský klávesák Krek. Spoluprácami prispeli SEdláci, Zverina, Slavoj, Géčko a Jerry. Za gramofónmi sa vystriedali dj Spinhandz, Hlavolam a 3ck.

Objednať za 6 eur

Záhorácka strela od Gulosa

Záhorácka strela je vlak, ktorý prevalcuje tvoje telo. Album z roku 2006 mnohí pokladajú za jeden z najlepších rapových vôbec. Vďaka jeho nadčasovosti si nájde svoje miesto i dnes. Jedná sa o prvý album od vydavateľstva Tvoja Matka Rekorc.

Objednať za 10 eur