Hlboko v duši

Teon Noetposúva na stiahnutie 15 nových skladieb z albumu Hlboko v Duši . Samotný názov hovorí sám za seba. Po textovej stránke je album odrazom rôznych životných etáp interpreta. Zrkadlí vývoj jeho hudobnej cesty ako aj seba samého ako človeka . Názory, myšlienky a úvahy vytvárajú spleť toho o čom je presvedčený aj keď to občas môže znieť absurdne.

Po hudobnej stránke väčšinu skladieb zastrešil producent ktorý si hovorí Sabot čo je aj rovnomenný názov rapovej skupiny z Malaciek v ktorej pôsobí. O ďalšie produkcie sa postaral Mio zo skupiny Dve Stratené Duše (2SD) ktorý je spolu s Teon-om , DJ. Hallabeat-om , Stilo-m a CMC členom tlupy NoAnE. Jednu produkciu si strihol aj spomínaný Dj Hallabeat z Holíča, ktorý prednedávnom vydal vynikajúci producentský album Underground never dies . Za mikrofónom Teona podporili okrem Stila a Mia aj kumpáni z INSIDEMUSIC Heyou a Bonn. V jednej  skladbe sa predstaví aj člen zoskupenia RAPSEKTOR Upír a Poliak žijúci na Slovensku Przemek. Nežné pohlavie v dvoch skladbách zastupuje speváčka Leila.

Album bol nahrátý v štúdiu Crystal Records v Malackách. O mix a master sa postaral Nytomas (Limiter Studio) z Prešova. Cover nakreslil vlastnoručne Ladislav Ščepánek aka Mio.

 

Album si môžeš stiahnúť úplne zdarma a taktiež vypočuť na Youtube.

 

Stále máme v ponuke i staršie CD Insidemusic.