Teon Noet

Od roku 1996 je členom skupiny Dve Stratené Duše, skrátene Dvaesdé ktorých do podvedomia poslucháčov oldschool SK rapu dostala v roku 2002 skladba Duša tá je poklad ktorá vyšla na prvej slovenskej výberovke Vybrané z Davu. Spolu s Miom ako Dvaesdé odohrali mnoho koncertov po Slovensku spolu s kapelami Wang Dang Slang, Iný Názor,Sabot, Psyche,Lúza atd.

V roku 2003 Teon založil zoskupenie NoAnE v ktorom figuroval aj Mio,Stilo,Cwoky a dva roky neskôr Strapo a Chutkes. V roku 2006 Strapo a Chutkes NoAnE opustili a ich miesto zaujal producent DJ Hallabeat z Holíča. V roku 2010 vydali spolu debutove CD NoAnE.

V tom istom roku Teon Noet a Hallabeat nahrali spoločný projekt HT Nová Etapa, na ktorom hosťovali aj členovia zoskupenia Rap sektor SEdláci ( Lúzer a Reset) a Upír.

Po množstve koncertov so skupinou NoAnE , Teon Noet a Malacký raper BONN dali dokopy projekt INSIDEMUSIC. Pevný základ tohoto zoskupenia je Teon Noet, Bonn, Heyou, Mio (dvaesdé) ,ZatrestZET a príležitostné speváčky Leila, Kate a Ka3ka.

Založenie INSIDEMUSIC viedlo k dlhšej odmlke skupiny NoAnE, ale k novým spoluprácam a k príprave spoločného projektu Teon Noet a Heyou. V roku 2012 začali pracovať na spoločnom CD ktoré dostalo názov Ve Vnútri Hudby . V roku 2015 toto CD bolo vypustené medzi fans. Na toto CD si pozvali niekoľko zaujímavých hostí ako sú napríklad : Gulos Potrok, géčko, Wrach, Niktos, Hely, Mio, Kate, Ka3ka,ZatrestZET,DJ. Hallabeat, Sabot II, Bonn, atd…

V súčastnosti Teon Noet pracuje na solo albume ako aj na spoločnom CD z dalším členom skupiny NoAnE ktorý si hovorí Stilo.

https://soundcloud.com/teon-noetteonoet@hotmail.com 0908 112 192

insidemusic_cd