Underground Never Dies

Underground Never Dies  (U.N.D.) nie je len heslom vysloveným do vetra len tak.  Za týmto sloganom a zároveň i myšlienkou stojí človek, ktorý vdýchol dušu už mnohým skladbám a potešil tak veľké množstvo autorov a samozrejme i  poslucháčov. Je mi cťou, že môžem na Bandly predstaviť nového interpreta, DJa, beatmakera a sound engineeraDj Hallabeata.

Produkčne a žánrovo v jeho tvorbe dominuje hip-hop. Za svoje pôsobenie stihol spolupracovať  s množstvom interpretov a byť členom viacerých zoskupení či projektov.

U.N.D. je druhým oficialným releaseom a vyšiel pod labelom Haluzeum Produkt.  Nahrávanie prebehlo pod vlastnou taktovkou v Andrgraund Records v Holíči a o mix a master sa postaralo Dobrosláv Studio . Tento producentský album obsahuje 19 skladieb na ktorých sa podieľalo množstvo domácich i zopár zahraničných hostí. Ruku k dielu priložili umelci z New Yorku, Toronta, Jihlavy, Bratislavy, Trnavy, Banskej Bystrice, Senice, Skalice, Hodonína a samozrejme aj z Holíča.

Album U.N.D. sa dá kúpiť v našom obchode za krásnych 10Eur. Taktiež sme pre vás pripravili dva dizajny tričiek s motívmi DJa Hallabeata a albumu U.N.D.