O projekte Bandly

Webový portál Bandly vznikol z prirodzenej túžby predávať pekný a kvalitný merch interpretov, o ktorých sme presvedčení, že majú svoje miesto na hudobnej scéne. Viacero rokov sa pohybujeme medzi kapelami a vždy nám chýbyl e-shop, na ktorom by sme našli produkty hudobníkov z rôznych subkultúr.

V duch hesla „Čo si nespravíš sám nie je dobré“ sme preto vytvorili web Bandly. Prirodzene tak spájame naše nadšenie pre hudbu s profesionálnymi skúsenosťami. Vďaka nim poskytujeme našim interpretom all-in-one servis. Od propagácie kapiel na modernom webe cez návrh a výrobu kvalitných predmetov až po ich distribúciu k fanklubu interpreta.

Portál Bandly bude pre nás vždy istou formou vďaky. Radi počúvame kvalitnú hudbu a ako protislužbu ponúkame interpretom naše služby. Samozrejmosťou je pre nás preto napríklad návrh originálneho dizajnu, výber kvalitných materiálov a oblečenia alebo expresné doručenie tovaru zákazníkovi.

Náš tím sa stále rozrastá, je plný odhodlania a sme otvorení spolupráci. Ak ťa náš koncept a ponúkané služby zaujali a vieš rovnako priložiť ruku k dielu, neváhaj nás kontaktovať.

Ladislav

Ladislav Gála
Zakladateľ, CEO

Peter

Peter Gála
Dizajnér